Ainis Daģis sāk sezonu ar 3.vietu Lietuvā

Šī gada pirmās sacensības ir aizvadījis mūsu komandas braucējs Ainis Daģis #599. 11.janvārī notika Rokišku kausa 1.posms. Sacensības bija plānotas kā ziemas motokross MX trasē, bet laika apstākļi izdarīja savas korekcijas.

Ainis Daģis par sacensībām: "Norīta braucot uz sacensībām vēl lija lietu un bija aizdomas, ka trase būs vienā ūdenī, tad noteikti netiktu ņemta daība. Bet ierodoties, biju patīkami pārsteigts, jo trasē sausas smiltis.

Kvalifikācija nebija, bet tikai treniņš 15 minūtes. Pirmajos apļos piedzinās rokas, nedaudz atpūtos un uzbraucu vēl pāris apļus, kuru laikā atsvaidzināju lēcienus un braukšanu pa bedrēm. Tā kā temperatūra bija ap nulli, tad nedaudz sala roku pirksti. Treniņā bijām 7 braucēji. Jau sākumā redzēju, ka divi lietuviešu sportisti ir ātrāki par mani, pārējie līdzīgi. Vēlāk paskatījos sarakstā un izrādījās, ka mūs vēl dalīs divās klasēs 3 open un 4 veterāni.

Uz pirmo braucienu pie starta laida secībā pēc reģistrācijas. Tad starts un kā parasti es pēdējais pirmajā līkumā, būs vairāk pie šī elementa šogad jāpiestrādā. Tad divos apļos jau tiku līdz 4.vietai un sāku vilkt klāt trešajam. Trešās vietas braucējs bija noķerts un bija jau atrasta vieta,kur viņu apsteigt, bet tas neizdevās,jo  apli pirms beigām sāka kvadram aizmugurē kaut kas grabēt. Palēlināju tempu un nobraucu līdz finišam kā ceturtais. Brauciena ilgums bija 15 +2 apļi. Fiziski jutos ļoti labi. Rokas arī vairs nepiedzinās.

Pēc brauciena konstatēju, ka ir izjukuši aizmugures ass gultņi un sacensības ir beigušās. Otro braucienu neveicu, bet tā kā open klasē bijām tikai trīs braucēji, tad tiku arī pie medaļas."

Nākošais Rokišku kausa posms  1.februārī 

13.01.2014
Atbalstītāji