Aizvadītas sacensības Igaunijā un atklāta Open Retro motokrosa čempionāta sezona

Aizvadītajā nedēļas nogalē Tartū norisinājās apvienotais Igaunijas un Latvijas čempionāta posms. Uz Langes mototrasi devās arī mūsu komandas sportisti, cīnoties par uzvarām un vērtīgiem čempionāta kopvērtējuma punktiem. Savukārt sestdien Madonā tika aizvadīts pirmais Open Retro motokrosa čempionāta posms, kurā uzvaras laurus plūca mūsu blakusvāģu ekipāža – Kaspars Tučis & Oskars Kuzņecovs.

Sestdien Madonā norisinājās šīs sezonas pirmais Open Retro Motokrosa posms, kurā startēja Kaspars Tučis & Oskars Kuzņecovs. B/V Sport klasē viņi palika nepārspēti, izcīnot uzvaru abos braucienos un dienas kopvērtējumā.

Svētdien cīņas trasē turpinājās Langes mototrasē, Igaunijā, kur norisinājās apvienotais Igaunijas un Latvijas čempionāta posms. Q Kids klasē divu braucienu summā augsto 2. vietu izcīnīja Artūrs Šneiders. Pēc uzvaras 1. braucienā, neveiksmīgs 2. brauciens Kārlim Straubergam, kuram divu braucienu summā vien 5. vieta. Savukārt Q70 klasē pjedestāla trešo pakāpienu izcīnīja Martins Puhaļskis.

Q Veterānu klasē trasē lidoja Jānis Kirilko, izcīnot godpilno 3. vietu divu braucienu summā. Kāds tēvs – tāds dēls, Rinaldam Dišleram-Kirilko Q Amatieru klasē arī augstā 3. vieta!

Langes mototrasē uz starta stājās arī Kristaps Rozenbergs ar Lotāru Aleksejevu, kuri B/V klasē ierindojās 13. vietā. Savukārt otrās sacensības divu dienu laikā aizvadīja Kaspars Tučis ar Oskaru Kuzņecovu, B/V Veterānu klasē izcīnot 7. vietu.

Nākamās sacensības jau šajā svētdienā Gulbenē, kur norisināsies Latvijas Junioru un Amatieru čempionāta posms.