Dāvis Kurmis izcīna 2.vietu Lēdmanē

Sestdien 08.01.2014. Lēdmanē tika aizvadīts, iespējams, pēdējais Skioringa posms. Šai posmā mūsu komandu pārstāvēja vairāki braucēji un šoreiz par sasniegto Dāvis Kurmis.

No rīta aizbraucot uz sacensībām Lēdmanes trasē, nebija laika to apskatīt, bet bija skaidrs –  viss ir slapjš.
 

Brauciens sākās salīdzinoši labi, bet jau pirmajā aplī sapratu, ka ar moci kaut kas nav kārtībā. "Rijās", bet braukt varēja. Pirmajos apļos vēl nebiju pieradis pie slapjās trases. No otrās vietas noslīdēju vienu pozīciju zemāk, tomēr konkurents piedzīvoja smagu kritienu, kas viņam liedza turmāku dalību braucienā. Finišēju 2. vietā.
Pirms otrā braucienā mēģinājām savest kārtībā moci, bet, izbraucot uz startu, izrādījās, ka tomēr šodien mocīts braukt negrib. Braucienu iesāku kā piektais. Pēc dažiem līkumiem aizcīnījos līdz 2. vietai. Brauciena līderi diemžel panākt nevarēju tehniku iemeslu dēļ un finišēju kā otrais.
Trešais brauciens iesākās tā pat kā iepriekš - ar piekto vietu, kā arī pārējā brauciena scenārijs bija ļoti līdzīgs. Pēc dažiem apļiem sanāca pietuvoties pirmajā vietā braucošajam Lietuvietim, bet tehnika atkal sāka „niķoties” un finišā atkārtoti ieņēmu stabilu 2. vietu.
Ar rezultātu esmu daļēji apmierināts, jo, ja nebūtu problēmas ar tehniku, varēru pacīnīties par pirmo vietu.

10.02.2014