Dāvis Kurmis izcīna 2.vietu Lietuvā

Šogad mūsu komanda ir panākusi vienošanos ar jaunu un talantīgu braucēju Dāvi Kurmi. Dāvis ir jau aizvadījis pirmās sacensības mūsu komandas sastāvā Lietuvā Rokišku mototrasē un tur tika izcīnīta 2.vieta.

Dāvja Kurmja komentārs par sacensībām: „Visu nakti pirms sacensībām lija lietus un braucot uz trasi domājām, ka būs lieli dubļi, bet, kad ieradāmies, bijām patīkami pārsteigti, jo dubļi bija tikai dažos trases elementos.

15 minūšu treniņā es apskatīju trasi un dažus apļus uzbraucu maksimāli ātri. Treniņā jau pārliecinājos, ka pie barjeras manā klasē stāsies ļoti daudz braucēju. Kā vēlāk izrādijās sacensībām bija pieteikušies 34 braucēji.

Pirmais brauciens iesākās diezgan labi un jau no starta trasē devos kā otrais uzreiz aiz pieredzējušā spīdveja braucēja Grigoriju Lagutu. Viņš trasē bija ātrāks par mani un tā arī finišēju 2.vietā.

Otrais brauciens iesākās tieši tāpat, Laguta pirmais, bet jau otrajā aplī no trešās vietas biju atrāvies drošā attālumā. Ļoti traucēja lielais dalībnieku skaits, jo samērā īsajā trasē jau trešajā aplī sākās atpalicēju apdzīšana. Finišā 2.vieta gan braucienā, gan kopvērtējumā.

Ar sacensībām esmu apmierināts un tagad tikai jāturpina treniņi un jāgatavojas nākamajām sacensībā.”

15.01.2014