Divas godalgas 1.Superkausa posmā Valmierā

1. Superkausa posms Valmierā ļoti dubļainā un smagajā trasē tika aizvadīts veiksmīgi. Individuāli 2. vietu Jauniešos izcīnīja Dāvis Kurmis un 3. vietu Quad Pro Reinis Purvēns. Šai posmā dalību ņēma arī Andis Valts, Ričards Zālīte, Valters Dišlers Kirilko, Jānis Kirilko un Rolands Bogdanovičš. Šoreiz komandai palīdzēt nevarēja Ronalds Baldiņš, kurš vēl nav atguvies no kritiena Aizputē.

Lielu cīņu ar dubļiem trasē jaunizveidotajā jauniešu iesācēju klasē nācās piedzīvot mūsu mazākajam komandas dalībniekam Rolandam Bogdanovičam. Sportists pa braucieniem ierindojās 14. un 11. vietā, kas divu braucienu summā deva 11. Labāko rezultātu.

No komandas braucējiem vislabākais sniegums bija Dāvim Kurmim, kuram šī bija debija Superkausa seriālā. Viņš Jauniešu klasē izcīnīja sev vietu uz 2. augstākā goda pjedestāla pakāpiena. 1. brauciens tika uzsākt no 8. vietas un brauciena laikā izdevās aizcīnīties līdz 3. vietai. 2. brauciena starts tika uzsākts ļoti labi ar 2. vietu un līdz finišam augstā pozīcija tika noturēta.

Quad Pro klasē bija ļoti interesanta situācija. 1. vietu abos braucienos izcīnīja Marius Stasiskis, taču pēc abu braucienu rezultātiem 2.-5.vietai bija vienāds punktu skaits. Viens no viņiem bija arī mūsu komandas dalībnieks Reinis Purvēns. Pirmajā braucienā vinš izcīnija 2. vietu un 2. braucienā palika 5. vietā. Kopvērtējumā šīs rezultāts vietas viņu ierindoja 3. vietā.

Valteram Dišleram Kirilko pa braucieniem 7. un 6. vieta, kas divu braucienu summā deva 6.vietu. Ļoti labu sniegumu dubļu trasē demonstrēja mūsu vecmeistars Jānis Kirlko, kuram pa braucieniem 8. un 7. vieta ļāva divu braucienu summā izcīnīt 7. vietu Quad Pro klasē.

Quad Pro klasē Superkausa debiju piedzīvoja arī Ričards Zālīte, kuram pa braucieniem 11. un 10. vieta. Divu braucienu summā Ričardam 10.vieta.

Kā jau Superkausa seriālā novērots, vislielākā interese un cīņas notiek MX Pro klasē. Šai klasē mūsu komandu pārstāvēja Andis Valts, kurš 3 braucienu summā izcīnīja 14. vietu. Kā atzina Andis, tad Valmieras trasē bija ļoti grūti ar mazo 250cc moci cīnīties ar lielajiem 450cc. Lieli dubļi un smags segums patraucēja labāka rezultāta iegūšanai.

Komandai šī bija debija Superkausa seriāla un 1. sacensībās tika izcīnīta 6. vieta, ko uzskatām par labu sasniegumu. Sakām lielu paldies sportistiem par cīņu un neatlaidību trasē. Liels paldies arī mūsu komandas atbalstītājiem, jo ar Jūsu palīdzību varam startēt un cīnīties trasē.

Sacensības tupinām un jau šajās brīvdienās. Mūsu sportistiem būs starti Burtniekos LAMA kausā izcīņā, Rokiškos Lietuvas čempionātā un Elvijam Muceniekam 2. Pasaules čempionāta posms Francijā.