Elvija atveseļošanās process pēc kritiena Spānijā

Aizvadītajā nedēļas nogalē Spānijā, Pasaules čempionāta blakusvāģiem 3. posmā notika kas pavisam negaidīts - svētdienas brīvajā treniņā Valentīns ar Elviju piedzīvoja smagu kritienu kā rezultātā Elvijs uzreiz tika nogādāts slimnīcā. Ārsti konstatēja 5 lauztas ribas un muguras skriemeli. Pārciesta smaga operācija un šobrīd norisinās atveseļošanās process.

 

15.04. Svētdien iesildīšanās treniņā Valentīns ar Elviju mēģināja pārlēkt lēcienu, kas rezultējās kritienā, blakusvāģa stienim (pie kā turās līdzbraucējs) ietriecoties Elvijam tieši mugurā.

Elvijs šobrīd atrodas Spānijas slimnīcā, kur pēc izmeklēšanas atklājies, ka lauztas 5 ribas un muguras skriemelis. Tikko aizvadīta smaga operācija un Elvijs atrodas ļoti lielās sāpēs.

16.04. Aizvadīta jau otrā diena slimnīcā. Nakts pēc operācijas ļoti smaga - pagulēt nav bijis iespējams dēļ sāpēm. Kā atzina Elvijs, tad sāpes ir tik neciešamas, ka bez morfīna nav iespējams pagulēt.

Šodien veiktas vairākas pārbaudes un no traumatoloģijas nodaļas Elvijs pārvests uz neiroloģijas nodaļu. Ārsti vēl nedod zaļo gaismu lidojumam atpakaļ uz Beļģiju. Tomēr ir arī kas labs - mērot asinsspiedienu, ārsti atzina, ka tas esot kā veselīgam bullim!

17.04. Trešā diena slimnīca. Arī šodien pārbaudes veiktas visas dienas garumā. Labā ziņa - veiktas pirmās kustības un pēc divām dienām guļus, mainīta ķermeņa pozīcija. Šobrīd priekšā garš un grūts atveseļošanās process.

18.04. Ceturtā diena slimnīcā. Ārsti aizvien vairā liek Elvijam kustēties un par Elvija veikumu izsakās ļoti pozitīvi. Šodien sperti pirmie soļi ārpus palātas un atklāts, ka Spānijā ieradusies vasara. Izskatās, ka ārsti drīz dos arī zaļo gaismu lidojumam, lai Elvijs varētu turpināt ārstēšanos Beļģijā!

20.04. Aizvadīta pēdējā nakts Spānijas slimnīcā un šorīt Elvijs jau ir ceļā uz Madrides lidostu, lai veiktu ceļu uz Beļģiju! Elvijam līdzi ceļo ne tikai sieviņa, bet arī medmāsa, kas rūpēsies par Elvija veselību līdz pat Beļģijai, jo sāpes ir neizturamas un visu ceļu Elvijam nāksies mērot guļus pozīcijā.

21.04. Šodien Beļģijā Elvijam veiktas atkārtotas analīzes un rentgens. Ārsts izteicās, ka Spānijā veiktā operācija bijusi veiksmīga un pirmdien pie Elvija ārstēšanas pieslēgsies speciālists, kura novirziens ir strādāt ar pacientiem, kuriem ir muguras traumas. Tad arī tālāk tiks nolemts ko Elvijam darīt, kāds būs plāns un kā noritēs turpmākā rehabilitācija. Elvijs pats ir priecīgs būt mājās, satikt draugus un ģimeni un māju sajūta noteikti palīdz tikt vieglāk ar šo nepatīkamo situāciju!

23.04. Lieliskas ziņas!!! Šodien aizvadīta pēdējā diena slimnīcā un turpmāk ārstēšanas noritēs mājās apstākļos! Šobrīd Elvijam 6 nedēļas jāatpūšas, lai pilnībā saaugtu muguras skriemelis un tad jau turpmākais rehabilitācijas process!

.. Turpināsim informēt par Elvija stāvokli, bet aicinām cilvēkus šajā laikā netraucēt Elviju un viņa sievu Madaru, kamēr notiek atveseļošanās.

18.04.2018
Atbalstītāji