Elvijam 2.vieta Francijas GP posmā

Svētdien 04.05.2014. Francijā risinājās 2. Pasaules čempionāta posms blakusvāģiem. Ļoti veiksmīgi šo posmu aizvadīja mūsu komandas pārstāvis Elvijs Mucenieks pārī ar Beļģi Janu Hendriksu. Francijā tika izcīnīta augstā 2.vieta un arī sezonas kopvērtējumā viņi ir pakāpušies uz 2. vietu.

Elvijs par sacensībām: „ Sestdien kvalifikācijas braucienā vinējām startu un līderpozīcijas pazaudējām tikai pēdējā aplī, kad lielisku apdzīšanas manevru veica Bax/Stupeļa ekipāža un mums bija jāsamierinās ar 2.vietu.

Svētdiena tika sagaidīta ar labām emocijām, jo kvalifikācija pierādija, ka varam cīnīties. 1.braucienu atkal izdodas uzsākt kā pirmajiem, bet brauciena laikā sīvi cīnījamies ar konkurentiem un finišā divas vietas pazaudējām un finišējām 3. vietā.  Un uz 2. braucienu noskaņojums vēl labāks.

 2. brauciena startā 2.vieta un visu braucienu sīvi cīnījāmies ar Adriansena ekipāžu. Tā arī visu braucienu nobraucām viens aiz otra un mums finišā jāsamierinās ar 2.vietu. Divu braucienu summā mums augstā 2.vieta, kā arī sezonas kopvērtējumā esam pakāpušies uz 2.vietu. Paldies visiem atbalstītājiem, kas juta līdzi trasē.”

Jau šobrīd Elvijs gatavojas 3. Beļģijas posmam, kas risnāsies jau šīs nedēļas nogalē.

Uz tikšanos trasē!

08.05.2014