Elvijs Holandes čempionātā izcīna 4.vietu 2.braucienā

Gatavojoties 2014. gada pasaules motokrosa čempionāta sezonai, Holandes čempionātu kā treniņsacensības aizvadīja mūsu komandas pārstāvis Elvijs Mucenieks kopā ar beļģi Janu Hendriksu. 1.braucienā pieviļ tehnika, bet 2.braucienā tiek izcīnīta 4.vieta. 2.braucienu summā tiek izcīnīta 15.vieta.

Šajās sacensībās piedalījās vēlviens Latvijas pārstāvis Kaspars Stupelis, kurš kopā ar Etjēnu Baksu izcīnija uzvaras abos braucienos un kopā.

Elvija komentārs par sacnsībām: „Kvalifikācijā kamēr ieskrējāmies, tikmēr jau bija beidzies kvalifikācijas laiks un mums 8.starta vieta. Komandā šī 8.vieta nerada stresu, jo šīs sacensības izmantojam kā treniņu.

1.brauciena starts nav no labākajiem un pirmajā aplī tikai 14.pozīcija. Brauciena laikā izdodas aizcīnīties līdz 5.vietai, bet tad kārbas defekts un nākas pārtaukt cīņu un izstāšanās.

2.braucienā sākām daudz labāk un pirmajā aplī 8.vieta. Cīnoties ne tikai ar konkurentiem, bet arī ar lielajām špūrēm un bedrēm tikām līdz 4.vietai. Līderu trijnieks bija pamucis prom un mums izdodas nedaudz tam pietuvoties, bet brauciena beigas liedza pacīnīties ar viņiem. Finišā 4.vieta.

Esam daļēji apmierināti un uzskatām, ka aizvadīts veiksmīgs treniņš pirms 1.Beļģijas čempionāta posam, kas jau šīs nedēļas nogalē Genkas trasē. Cīnīsimies cik spēka un ceram uz labāku rezultātu.”

Vieta

Ekipāža

Punkti

1.

Etienne Bax / Kaspars Stupelis

100

2.

Ben Adriaenssen / Ben van den Bogaart

90

3.

Valentin Giraud / Nicolas Muset

82

4.

Stuart Brown / Josh Chamberlain

74

5.

Gert van Werven / Peter Beunk

71

6.

Koen Hermans / Roy Bijenhof

66

7.

Marcel Willemsen / Gertie Eggink

66

8.

Carlo van Duijnhoven / Siebe van der Putten

63

9.

Daniel Willemsen / Hans Tjoink

60

10.

Marcel Grondman / Christian Verhagen

59

...

...

...

15.

Jan Hendrickx / Elvijs Mucenieks

53

 

Veiksmi Janam ar Elviju Beļģijas čempionātā!!!

10.03.2014