Elvijs - Lai izcīnītu titulu tur pat veiksme vairs nepalīdzētu, tikai ļoti liela pretinieka neveiksme.

Aizvadītajā nedēļas nogalē norisinājās pirmspēdējais Pasaules čempionāta posms blakusvāģiem. Diemžēl šajā posmā tuvāk čempionāta titulam neizdevās pietuvoties Valentīnam Žirū & Elvijam Muceniekam, palielinot atstarpi ar čempionāta kopvērtējuma līderiem. Savukārt trasē atkal kopā atgriezās Kerts Variks & Lauris Daiders, aizvadot krietni veiksmīgāku posmu kā Kivioli posmā.

 

 

Pēc neveiksmīgā Šveices posma, uz Vāciju cīnīties par svarīgiem čempionāta kopvērtējuma punktiem devās Valentīns Žirū & Elvijs Mucenieks. Pēc uzvaras B grupas kvalifikācijas braucienā bija skaidrs, ka arī šajā posmā trasē varēs vērot spraigas cīņas starp Valentīna & Elvija ekipāžu un čempionāta līderiem – Etjēnu Baksu & Nikolas Musē.

 

Diemžēl abos braucienos Valentīnam & Elviju nācās atzīt konkurentu pārākumu, braucienos finišējot 3. un 2. vietā, kas dienas kopvērtējumā komandu ierindoja 2. vietā. Abos braucienos uzvarot Etjēnam & Nikolas, starpība līdz čempionu titulam ir palielinājusies līdz 38 punktiem, kas nozīmē, ka cīņa par čempionu titulu turpināsies arī noslēdzošajā posmā Nīderlandē.

 

Vakar Vācijā noslēdzās pirmspēdējais sezonas posms. Šobrīd esmu atpakaļ Beļģijā ar dalītām jūtām. Zaudējām svarīgus punktus un droši atzīstu, ka pretinieks šoreiz bija ātrāks. Starti varēja būt nedaudz labāki, kas sabojāja rezultātu pirmajā braucienā. Šonedēļ ir pēdējais posms. Lai izcīnītu titulu tur pat veiksme vairs nepalīdzētu, tikai ļoti liela pretinieka neveiksme.” atzīst Elvijs.

 

Pēc sadarbības Kivioli posmā, Rudersbergā pie starta atkal stājās Kerts Variks ar Lauri Daideru. Šoreiz vīriem izdevās sasniegt finišu abos braucienos (Kivioli abos braucienos tehniskas ķibeles), finišējot 13. un 11. pozīcijā, kas posmā viņus ierindoja 10. vietā.

 

Noslēdzošais čempionāta posms jau šajā nedēļas nogalē Nīderlandē, kad tiks noskaidroti ne tikai Pasaules blakusvāģu čempioni, bet arī Eiropas kvadraciklu čempions. Turam stipri jo stipri īkšķus par mūsu pilotiem, kam šīs būs vienas no svarīgākajām sezonas sacensībām.

 

Tiekamies trasē!

11.09.2017
Atbalstītāji