Elvijs Mucenieks Pasaules čempionāta 1. posmā startē ar lauztu kaulu

Aizvadītajā nedēļas nogalē tika dots starts 2018. gada Pasaules čempionātam blakusvāģiem, kurā šogad Elvijs Mucenieks otro sezonu pēc kārtas startē ar franču pilotu Valentīnu Žirū. Pēc neveiksmīga kritiena treniņos Elvijs iedzīvotās traumā un ar lauztu plaukstas kaulu startēja abos svētdienas finālbraucienos.

 

Jau sestdienas treniņos un kvalifikācijas braucienā Valentīns ar Elviju pierādīja, ka ir nopietni pretendenti cīņā par šī gada čempionu titulu. To pierādīja arī svētdienas finālbraucieni, kad abos braucienu startos nebija neviena ātrāka par viņiem. Pirmajā braucienā viņi bija absolūti līderi no starta līdz finišam, finišējot vairāk 15 sekundes ātrāk kā tuvākie konkurenti. Arī otrajā braucienā vairāk kā 20 minūtes Valentīns ar Elviju atradās līdera pozīcijā, bet diemžēl plīsa ķēde, kas lika izstāties no brauciena.

Vēlreiz varam teikt, ka mūsu komandā ir īsts dzelzs vīrs - Elvijs Mucenieks. Svētdienas finālbraucienos Elvijs brauca ar lauztu plaukstas kaulu, ko nebildām nevienam, jo vēlējāmies parādīt cik daudz gan cīņasspars var paveikt.

"Sestdienas laika treniņā bija neveiksmīgs kritiens, kurā traumēju roku. Sāpes bija, bet paciešamas. Bet svētdien finālbraucieni nebija iedomājami bez pretsāpju zāļu lietošanas un potēšanas. Bet roka tik un tā bija uzpampusi no sestdienas un palika arvien lielāka un lielāka! Tikko atgriezos no slimnīcas, kur uzzināju, ka lauzts plaukstas kauls. Tika uzlikts ģipsis, bet uz cik ilgu laiku nav ne jausmas.. daudzi cilvēki trasē, mani redzot, jautāja vai man sāp. Sāpēja ļoti, bet brauciena adrenalīns un, esot līderiem, lika par to aizmirst. Vilšanās šobrīd liela!" stāsta Elvijs.

Šobrīd Elvijs turpina atveseļoties un gatavojas atgriezties pie starta barjeras pēc iespējas ātrāk. Cerams jau nākamajā nedēļas nogalē Francijā, kur norisināsies čempionāta 2. posms.

29.03.2018
Atbalstītāji