Jauns gads un jaunas pārmaiņas

Ir sācies jauns gads, un arī mūs ir skārušas pārmaiņas ne tikai ar valūtas maiņu, bet esam spēruši nākamo soli savā attīstībā un, apvienojoties ar sporta klubu „Slīterāni”, esam izveidojuši savu motokrosa komandu „x99/Slīterāni”.

2013. gads x99.lv apvienībai pagāja uz ļoti pozitīvas nots. Labās atsauksmes un novērtējums par mūsu padarīto motokrosā mudināja spert nākamo soli un veidoties kā motoklubam, kurā turpināt jau iesāktās aktivitātes un vēl vairāk domātu par saviem braucējiem, faniem un draugiem. Jau 2013. gada sezonas laikā mēs saņēmām palīdzību no sporta kluba „Slīterāni” valdes locekļa Anda Bikaunieka un tāpēc pieņēmām lēmumu turpināt iesākto zem vienota karoga.

Šis būs mūsu pirmais gads komandas statusā. Mērķus par lielām uzvarām un čempiona tituliem komandu vērtējumā nelolojam, bet, ejot soli pa solim, esam pārliecināti, ka tie nekur neizpaliks. Šīs sezonas galvenais mērķis ir izveidot komandu, kurā katrs braucējs jūtas kā komandas biedrs un gūst baudu no tā, ko dara.

x99/Slīterāni pārstāvis Jānis Lapsiņš: ”2013. gadā kopā ar saviem draugiem, motokrosa biedriem, izveidojām apvienību x99.lv. Ļoti daudz veltījām spēkus ne tikai braukšanai trasē un sviedru liešanai treniņos, bet devāmies ciemos uz bērnudārziem un bērnu namiem, radījām pirmo motokrosa talismanu vilciņu Ixsiju, darījām daudz, lai plašākai sabiedrībai parādītu, kas ir motokross un kas esam mēs. Rezultāts bija manāms ar draugu, fanu un atbalstītāju pieaugumu sezonas laikā. Visas iegūtās emocijas un labās atsauksmes mudināja spert nākamo soli un izveidot savu komandu. Mūsu idejas uzklausīja un kopā darboties piekrita sporta kluba „Sliterāni” direktors, tāpēc mūsu jaunās komandas nosaukums ir „x99/Sliterāni”. 2014. gada sezonā būs jauni pārsteigumi mūsu faniem, atbalstītājiem un draugiem. Būsim jaunās krāsās un jaunā kvalitātē...!!!”

03.01.2014