Kristeram Milleram 11.vieta Aizputē

Kristers Millers 26. aprīlī devās uz 1. Latvijas čempionāta posmu motokrosā, pārstāvot komandu “x99/Slīterāni”.

Apskatot trasi, Kristers saprata, ka segums ir cietas, kā dēļ var pieļaut motocikla izslīdēšanu. Kvalifikācijas laikā sportists meklēja labākās trajektorijas, lai sacensību laikā spētu sasniegt augstākus rezultātus. Kristers kvalifikācija uzrādīja 25. labāko apļa laiku no visiem amatiera braucējiem. Par rezultātu sportists komentē: “šādu apļa laiku man izdevās uzrādīt pēdējais tramplīns pirms finiša līnijas, kuru es lecu pāri un tas man samazinaja rezultātu vismaz par divām sekundēm. Uzskatu, ka tas ir labs sniegums, tomēr zinu, ka varēju vēl labāk.”

Pirmā brauciena startā Kristers saķērās ar citu sportistu un putekļu mākonis pēc pirmā līkuma patraucēja veiksmīgas pozīcijas ieņemšanu jau pašā sacensību sākumā. Esot ātrākam par priekšā esošajiem konkurentiem, brauciena laikā Kristers savu pozītiju trasē uzlaboja. Finišā, salīdzinot ar kvalifikāciju, rezultāts tika uzlabots par 13 pozīcijām. Tika iegūta augtsā 12. vieta.

2. startā Kristers izvēlējās citu taktiku – pirmajā līkumā doties pa ārējo malu un tādā veidā aiz sevis atstāja vairāk konkurentus. Šajā braucienā trase jau bija iepazīta. Tas deva lielāku pārliecību, kā arī augstāku vietu. Kristers finišēja kā devītais.

“Kopvērtēju es paliku 11. vietā. Ar savu rezultātu esmu apmierināts. Nākamo sacensību mērķi ir augstāki un centīšos ierindoties augstākā pozīcijā dalībnieku ranga tabulā.

Paldies komandai par atbalstu gan trasē, gan ārpus tās. Mēs esam labākie. Tiksimies Ķegumā!”

29.04.2014