Monta par "x99 motopelēm" sieviešu dienas Rallijā

8. martā jau 6 gadu pēc kārtas sievietēm par godu tiek organizēts BTA Sieviešu dienas rallijs. Šogad, turpinot tradīcijas, es kopā ar komandu piedalījos rallijā, nemainot savu imidžu, taču pamainot nosaukumu un komandas sastāvu. Šogad bijām " X99 motopeles " un startējām no X99/Slīterāni motokrosa komandas ar ekipāžas nr.174. Arī šogad, nemainot tradīcijas, es biju pilots, bet manas neaizvietojamās komandas meitenes visas kā viena bija stūrmanes. Ir vēl kada lieta, ko kopš pagājušā gada neesam mainījušas- arī šogad komandā bijām divas blondīnes un divas tumšmates.

8.martu sākām jau plkst 5.00, kad cēlāmies augšā un sākām pucēties, lai, jau 6.30 atrodoties tehniskajā kontrolē mēs izskatītos teicami. Tad ap plkst 11.30 mums tika dots starts. Finišu sasniedzām pēc nobrauktiem aptuveni 300 km ap plkst 17.30. Uzdevums bija precīzi izbraukt visus kontrolpunktus, iespējami ātrākā laikā izpildīt visus uzdevumus un nesavākt nevienus soda punktus. Mums bija ne tikai jābrauc pēc leģendas, kartes un pasakas, bet arī jāpilda visdažādākie uzdevumi (jāstaigā ar ķekatām, jāpilda atjautības uzdevumi, jāšauj ar pistoli, jāliek puzzles utt).

Mums bija ļoti perfekti sadalīti komandas uzdevumi, katra atbildēja par kādu konkrētu lietu- stūrēšanu, leģendas lasīšanu, odometra nullēšanu vai hronometra iestatīšanu pēc katra kontrolpunkta. Mēs jau pirms starta bijām ļoti azartiski noskaņotas un mērķis bija perfekti visu izdarīt un nekur nekļūdīties, lai tiktu iespējami augstāk rezultātu listē.

Par rezultātiem pašlaik neko vēl nevaram prognozēt, jo tie būs zināmi vēlāk, bet zinām, ka visu izdarījām labi, nekļūdījāmies un nemaldījāmies.

Paldies vislabākajai komandai, manām supermeitenēm - Laumai, Vivitai un Agnei. Mēs pierādījām, ka X99 motopeles ir izcila komanda ar perfekti sadalītiem uzdevumiem, ar atbildības sajūtu un tiekšanos uz mērķi.

Paldies mūsu pārstāvētajai motokrosa komandai - X99/Slīterāņi un komandas vadītājam- Jānim Lapsiņam par atbalstu.

Paldies Pēcim un MXPrint.lv par superīgāko mašīnas virsbūves dizainu.

Mēs zinām, ka arī nākamgad noteikti startēsim šajā rallijā un šādā pašā komandas sastāvā, un, cerams, arī no šīs pašas -X99/Slīterāni- komandas.:)

10.03.2014