Montai 12.vieta Ķegumā Quad Pro klasē

Ķegumā Baltijas izaicinājuma kausā starp Quad Pro braucējiem bija arī mūsu komandas viena no meitenēm Monta Dišlere Kirilko. Viņa šīs sacensības aizvadīja ļoti stabili un izdevās 24 dalībnieku vidū izcīnīt augsto 12.vietu.

Montas komentārs par gonku: „Man šīs sacensības bija kā treniņsacensības pirms sezonas sākuma, jo ļoti nepieciešams bija patrenēt startus pēc sava pēdējā starta kritiena, kā arī, protams, izturību. Uz sacensībām devos ar domu, ka man nebūs ar ko cīnīties, jo būs atbraukuši tikai visi TOP kvadru braucēji tikai, bet beigās izrādījās, ka tomēr arī man pa spēkam bija pacīnītes ar dažiem braucējiem.

Sacensībās gāja ļoti labi, pat necerēti labi, bet ļoti smagi un grūti. Līdz šim nebiju braukusi 20min+2 apļus, tas man bija ļoti liels izaicinājums, bet es izturēju līdz galam un nofinišēju pat priekšā saviem cīņu biedriem. Pirmajā braucienā starts ļoti veiksmīgs izdevās, neskatoties uz to, ka tieši pirms līkuma nostrādāja psiholoģiskas bailes ar kādu saskrieties, tik un tā startā aizbraucu 11. no 24 braucējiem. Otrais un trešais brauciens bija smagi tādēļ, ka pirmajā braucienā un kvalifikācijā bija ļoti piedzīti muskuļi, tādēļ grūti bija noturēt stūri, rokas galīgi neklausīja, kā arī tas, ka trase bija ļoti izsista, kas vēl vairāk apgrūtināja braukšanu.

Kopumā sacensības aizvadītas ļoti labi, nobraucu visus braucienus līdz galam (par ko pati biju pārliecināta, ka nespēšu izdarīt), pat nepaliekot pēdējā un tieši cīņā apdzenot savus konkurentus. Paldies visiem maniem atbalstītājiem un palīgiem trases malā, tas bija stimuls, kas man lika izturēt līdz galam!”

15.04.2014