Pirmie starti Lietuvas čempionātā

Kamēr Latvijā starp motokrosa sacensību posmiem ir neliela pauze, izmantojām laiku lietderīgi un devāmies uz Lietuvu, lai startētu Lietuvas čempionāta 1. posmā. Neiztikām gan bez ķibelēm, gan pelnītām vietām uz pjedestāla.

Pēc 9 mēnešu pauzes savas pirmās motokrosa sacensības aizvadīja Ričards Zālīte. Startējot Q PRO klasē, divu braucienu summā Ričardam izdevās izcīnīt 5. Vietu. Sacensībās startēja arī pērnā gada Latvijas čempions Kristaps Veinbergs, kuram nelielas ķibeles neļāva ierindoties augstāk par 7. Vietu dienas kopvērtējumā.

Q Veterānu klasē neapstādināmi bija mūsu sportisti – Daniels Baltais un Jānis Kirilko. Pirmajā braucienā, atrodoties līdera pozīcijā, tehniskas ķibeles piemeklēja Danielu, kā rezultātā Daniels zaudēja divas pozīcijas un finišu sasniedza atrodoties 3. Vietā. Otrajā braucienā rezultātu izdevās uzlabot, finišējot 2. Vietā, kas arī dienas kopsummā Danielu ierindoja 2. Pozīcijā. Savukārt 2. Un 3. Vietu braucienos izcīnīja Jānis, kam dienas noslēgumā 3. Vieta.

Kopā ar Q Veterānu klases sportistiem pie starta barjeras stājās arī Q 250, Q Amatieri un Q Dāmu klases pārstāvji, kuru vidū bija arī Monta Dišlere-Kirilko. 27 sportistu kopsummā Montai izdevās izcīnīt 6. Vietu, bet dāmu konkurencē pārliecinoša uzvara.

Šobrīd aktīvi gatavojamies nākamajām sacensībām, kas jau 5. Un 6. Maijā norisināsies tepat Aizputē.

Tiekamies trasē!

 Foto: Džī Džī Photography

24.04.2018