Reinim Purvēnam 3.vieta 1.Superkausa posmā Valmierā

Valmierā 1.maijā tika dots starts Superkausa sezonai. Šai posmā 3.vietu Quad Pro klasē izcīnīja Reinis Purvēns. Pa braucieniem Reinim 2. un 5.vieta un labākas vietas rezultātā 3.vieta. Šai sacensībās 2.-5.vieta finišēja ar vienādu punktu skaitu.

Reiņa komentārs par sacensībām: „Uz trenniņu devos ar domu, ka ir labi jāuzbrauc. Trenniņā kaut kā nejutos īsti savā ādā. Pa vidam arī nokrita mocim pīpīte un kādu laiku nostāvēju malā. Bet nu kaut kā sanāca un uzbraucu 4. laiku. Pats nevarēju noticēt, jo neviens aplis tā par 100% neizdevās.

Uz braucienu devos ar domu, ka varu labi pabraukt un jāuzlabo kvalifikācijas rezultāts. Startā izdevās labs moments un aizbraucu kā otrais. Tā arī sanāca visu braucienu noturēties un izcīnīju 2.vietu. Biju ļoti apmierināts, vienīgi mazliet niķojās tehnika un bija jāpastrādā pirms 2.brauciena.

Otrais brauciens sākās netik labi. Startā aizbraucu kā piektais. Visu braucienu turējos 5. pozīcijā. Mocis ļoti niķojās un knapi tiku līdz finišam. Braucu uz dalībnieku nometni un mocītis atteicās darboties, labi,ka tas nenotika trasē.

Kopvērtējumā 3. vieta un ar to esmu apmierināts. Tagad tikai jācenšās viss vēl vairāk uzlabot.” 

05.05.2014