Reinim uzvara un Ričardam 3.vieta LAMA Burtniekos

Sestdien mūsu komandas braucēji Reinis Purvēns un Ričards Zālīte devās uz LAMA posmu Burtniekos. Reinim izdevās divi labi braucieni un pārliecinošas divas uzvaras, bet Ričardam neveiksmīgi starti un 5.vieta absolūtā vērtējumā, bet 3.vieta Quad F klasē.

Reiņa Purvēna komentārs: „ Iepriekšējā dienā Ričarda Zālītes tētis piedāvāja braukt ar Yamaha motociklu. Tā nu pēc Valmieras Superkausa devos uz Rūjienu testēt moci un pierast pie viņa. Jutos ļoti labi uz Yamaha kvadracikla.

Trenniņu Burtniekos aizvadīju mierīgi un centos aprast ar trasi. Rezultāts labs- 1. vieta un 2. vieta no manis atpalika 4.5sec. Biju patīkami pārsteigts.

1. braucienā izcēlu startu un tā arī pārliecinoši nobraucu visu braucienu. Sanāca pa apli apsteigt 6. vietu. 2. braucienā starts sanāca ļoti slikts un nācās braucienu sākt no 7. pozīcijas, bet tas nebija šķērslis, jo jau pēc 2 apļiem biju izvirzijies vadībā un tā arī nobraucu atlikušo braucienu. Divu braucienu summā uzvara un labs noskaņojums pēc sacensībām.

Lielu paldies gribu pateikt Zālīžu ģimenei, ka man deva iespēju startēt Burtniekos. Paldies saku savai ģimenei, Raimondam Indriksonam, Tipogrāfijai Zemgus, Black sports wear, GATVEPRO, SANAT, Motosports, X99 komandai un protams visiem, kurus neesmu pieminējis. Paldies jums! Es centīšos, lai priecētu jūs vēl vairāk!”

Ričarda Zālīša komentārs: „No rīta sakrāmējam busu un ar komandas biedru Reini Purvēnu devāmies uz Burtniekiem. Sanāca ļoti ilgi gaidīt līdz kvalifikācijai, es pat paspēju pagulēt, saģērbāmies. Kvalifikāciju iesāku mierīgi un īsti nesanāca iebraukties, jo cīnijos arvienu no trases elementiem, kuru tā arī nepieveicu un nesapratu. Kvalifikācijā 6. laiks, zaudēju ļoti daudz Reinim, bet atstarpe līdz 2. vietai bija ap 1 sekundi. Starp kvalifikāciju un 1.braucienu atkal bija ļti ilgi jāgaida. Braucienu uzsākot īsti nesapratu, kas noticis ar trasi, jo tā bija pamainījusies salīdzinot ar kvalifikāciju. Starts nesanāca un bija jācīnās ar lēnakajiem braucējiem. Apsteidzu pāris, vairākas kļūdas un atkārtoti jācīnas ar iepriekš apsteigtajiem braucējiem. Finišā 5. vieta, bet pozitīvais šai braucienā, ka 8 aplī uzstādiju labāko laiku un tas bija 2. labākais no visiem!

2. braucienu iesāku mazliet labāk, bet 3. līkumā mēģinot apdzīt Reini, kļūda un sāku visu no beigām. Ātri saķēru lēnākos braucējus, apdzinu un divus apļus pirms beigām ieraudzīju, ka tuvojas Reinis, nedaudz pieliku ātrumu un izdevās nepalaist viņu garām. Dienas kopvērtējumā 5.vieta absolūtā vērtējumā un 3.vieta Quad F klasē. Ar braucieniem esmu daļēji apmierināts, jo braukšana gāja labi, bet starti vēl jāuzlabo.

Liels paldies ģimenei, komandas biedram Reinim Purvēnam par instrukcijām, komandai, Ixsijai, kas atbalstīja trases malā un visiem faniem, kas bija ieradušies trasē.”

Nākamās sacensības jau šo sestdien Ķegumā. Tiekamies trasē.

07.05.2014