Reinis Purvēns par Skioringu Lēdmanē

Setdien 08.01.2014. Lēdmanē tika aizvadīts, iespējams, pēdējais Skioringa posms. Šai posmā mūsu komandu pārstāvēja vairāki braucēji un šoreiz par sasniegto Reinis Purvēns.

Sestdien uz sacensībām Lēmanē devāmies ar domu, ka tās ir pēdējās šajā sezonā. Aizbraucot līdz Lēdmanei tā arī izskatijās, jo visa trase bija ūdenī un visur viss ir slapjšs.

1. braucienu aizvadīju ar Andi Valtu #399. Jau slēpojot uz startu sapratu, ka būs jāizmirkst līdz pēdējam. Startā izdevās pieslēpot diezgan labi. Pieslēpoju kā otrais no slēpmaņiem, tad startā aizbraucām pa top 5. Tā arī turējāmies, bet diezmžēl kritiens un nokritāmies mazliet zemāk. Līdz brauciena beigām cīnījāmies ar ūdeni un konkurentiem, finišējām 11. vietā.

2. braucienu aizvadīju ar Raiti Plūmi. Starts izdevās lielisks un pieslēpoju kā pirmais no slēpmaņiem. Startā aizbraucām ļoti labi, bet Raitis nebija apradis ar ūdeni un strauji kritāmies uz leju. Vismaz veiksmīgi, ka nepiedzīvojām nevienu kritienu.

3. brauciens ar Andi Valtu #399. Startā aizbraucām diezgan normāli un tā arī turējāmies visu braucienu. Visu braucienu aizvadījām bez kritieniem un ātrums jau bija pieaudzis. Ūdens uz trases bija palicis krietni vairāk un finišējām 9. vietā. Kopvērtējumā 10.vieta.

4. brauciens ar Raiti Plūmi. Visa trase ūdenī. Startiņš mierīgs un tāds arī viss brauciens. Centāmies nenokrist un mums tas izdevās.

Kopumā sacensības ļoti slapjas- viss vienā ūdenī. Domāju, ka šogad no skijoringa jau varam atvadīties un sāksim visi pilnīgi nopietni gatavoties vasaras sezonai.

09.02.2014