Reinis veiksmīgi sāk 2014.gada sezonu

2014.gada sezonu veiksmīgi ir uzsācis Reinis Purvēns. 1.Latvijas čempionātā Aizputē viņam ļoti putekļainā un smagā trasē divi stabili braucieni un 8.vieta divu braucienu summā.

Reiņa komentārs par sacensībām: „Uz Aizputi devos mazliet saspringts, jo nesanāca izgulēties un iepriekšējā dienā paspēju pagulēt tikai četras stundas, jo bija jāgaida līdz pabeigs vēl pēdējos uzlabojumus mocim. Liels paldies Alvim Tribockim, ka mums palīdzēja un sagatavoja moci un pēdējajā brīdī vēl veica uzlabojumus.

Sestdien treniņā kaut kā nejutos īsti savā ādā, un jutos mazliet stīvs. Nevarēju iebraukties, bet daudz maz ar trasi apradu. Biju nedaudz neapmierināts ar savu apļa laiku, jo biju ierindojies tikai 13. vietā. Mērķis bija nosprausts un braucienos viss bija jāuzlabo.

Uz pirmo braucienu biju ļoti labi noskaņojies un ar domu, ka labi jānobrauc. Startā aizbraucu apmēram 8ais, bet pirmajā aplī visus noņēma malā, jo pāris braucēji bija startā smagi krituši. Kārlim Bolem novēlu veiksmīgu un ātru veseļošanos!

Atkārtotajā startā mazliet švakāk, tikai ap 10. pozīciju. Brauciena laikā cīnijos un sāku jau sajust moci. Laika gaitā apradu, fiziski jutos ļoti labi un cīnījos līdz galam. Rezultātā 6. vieta. Par nieka 1 sekundes desmitdaļu finišā piekāpos 5. vietai.

Uz otro braucienu jau biju saguris. Startā aizbraucu ļoti slikti un braucienu nācās sākt no pašām beigām. Visu braucienu cīnijos un finišēju 9. vietā. Rokas uz brauciena beigām vairs neklausija.

Kopvērtējumā 8. vieta. Ar rezultātu esmu daļēji apmierināts, jo šīs bija sezonas pirmā sacensība un trenniņi arī nebija pietiekoši daudz braukti. Tagad jāturpina treniņi, gan fiziskie,gan braukšnas un rezultāts uzlabosies.”

Reinim nakamās sacensības jau šīs nedēļas ceturdienā, kad tik uzsākta Superkausa sezona. Nāciet un atbalstiet.

28.04.2014