Ričardam neveiksmīgs pēdējais aplis

Sestdien 08.01.2014. Lēdmanē tika aizvadīts, iespējams, pēdējais Skioringa posms. Šai posmā mūsu komandu pārstāvēja vairāki braucēji un šoreiz par sasniegto Ričards Zālīte.

Sesdien no rīta apņēmības pilns devos uz Lēdmani!
Sākumā, kā ierasts, atbalstīju komandas biedrus un skatījos cīņu - šoreiz pa peļķēm, nevis sniegu. Bija ieteikumi atteikties no starta, bet, protams, tas neatbilda manam mērķim.
Dienas pirmais starts ne tas labākais, bet pēc tam ļoti ātri spēju aizcīnīties līdz 1. vietai! Divus apļus pirms beigām ar divām neveiksmēm pazaudēju savu pozīciju, bet arī konkurents kļūdījās un gala rezultatā finišēju otrais. Vieta apmierinoša, bet bija nepieciešams apdomāt un analizēt vairākas pieļautās kļūdas trasē.

Otrā brauciena starts nebija no labākajiem, tomēr, trasē konkurentiem pieļaujot kļūdas, biju ātrākais. Tas līdz pēdējam aplim man nodrošināja 1. vietu. Svarīgi bija nobraukt mierīgi un stabili, taču tas neizdevās. Pieļāvu kļūdas, ko nekavējās izmantot konkurenti. Pēc pirmās kļūdas atkritu uz 2. vietu, pēc otrās kļūdas – uz 4. vietu. Vairs nepalika laika, lai izcīnītu augstāku vietu.  

Skatoties rezultātus, jutos vīlies. Par 1.4 sekundi uz apli man bija ātrākais rezultāts, kas ir pietiekami, lai uzvarētu! Pieredze vēl jākrāj! Rezultāts neapmierina arī šoreiz!
Paldies ģimenei, x99 komandai, it īpaši Jānim Lapsiņam, Mārim Valtam, Andim Valtam un Reinim Purvēnam, un visiem, kuri atbalstija!

11.02.2014