Starti Lietuvas, Latvijas un Igaunijas čempionāta posmos

Aizvadītā nedēļas nogale bija visnotaļ aktīva – sestdien starts Lietuvas čempionāta posmā, bet svētdien komanda dalījās divās daļās – kvadraciklu un blakusvāģu sportisti startēja apvienotajā Igaunijas un Latvijas čempionāta posmā Pērnavā, bet solo motociklu pārstāvji Dobelē notiekošajā Latvijas čempionāta posmā. Divas aktīvas dienas ar vairākām izcīnītām vietām arī uz goda pjedestāla!

Lietuvas čempionāta posmā Q PRO klasē godpilno 3. vietu divu braucienu summā izdevās izcīnīt Kristapam Veinbergam. Diemžēl sacensībās bez punktiem palika Jānis Kirilko un Džeina Rendija Triba, kurus piemeklēja tehniskas ķibeles.

Svētdien uz Pērnavu devāmies kuplā skaitā. Pēc Aizputē iegūtās traumas, trasē atgriezās arī Q Junioru klases pārstāvis Reinis Bicāns, kurš, veicot divus lieliskus braucienus, izcīnīja augsto 2. vietu!

Q Kids klasē uzvaras laurus plūca Kārlis Straubergs, kamēr Artūram Šneideram 3. vieta, bet Robertam Valdmanim – 7. Savukārt Q70 klasē 2. vietu izcīnīja Martins Puhaļskis.

Lielisks rezultāts sacensībās Montai Dišlerei-Kirilko, Q Hobby klasē izcīnot 2. vietu. “Kvalifikācijā izkrita amortizatoram skrūve, kas apturēja manu braukšanu, tādēļ neizdevās uzrādīt apļa laiku, kā rezultātā uz startu devos 28. starta vietā no 33 braucējiem (kopā stājāmies 3 rindās). 1. braucienā ļoti labs starts, jutos superīgi, baudīju braucienu un lēcienus, kurus kvalifikācijā nepaspēju saņemties uzlekt, finišēju 8. vietā starp visiem 33 braucējiem. 2. braucienā starts ļoti ļoti slikts, trase izsista un spēka arī vairs nebija, starp visiem finišēju tikai 16. vietā. Es sapratu, ka man laikam neder mana tēta princips- "jo mazāk brauksi, jo ātrāk brauksi" un, ka "čempioni netrenējas". Man laikam vajag tomēr kādus moto treniņus, lai spētu ātrāk iejusties trasē un izturēt abus braucienus vienlīdz labi.” stāsta Monta.

Tikmēr Montas tētis Jānis Kirilko sacensībās starp Q Veterānu klases pārstāvjiem ierindojās 5. vietā, savukārt vietu uz pjedestāla 2. pakāpiena izcīnīja Daniels Baltais.

Blakusvāģu veterānu klasē startēja Kaspars Tučis un Oskars Kuzņecovs, kuri divu braucienu summā ieguva 9. vietu.

Paralēli sacensībām Pērnavā, Dobelē norisinājās Latvijas čempionāta posms, kurā piedalījās Ričards Birģelis. MX14+ klasē Ričardam 16. vieta.

Nākamās sacensības jau šajā sestdienā, Viļakā.