Starts Latvijas Kausa I posmā

Aizvadītajā nedēļā Gulbenes “Staru mototrasē” tika dots starts 2017. gada Latvijas Kausa sezonai. Šoreiz uz sacensībām devāmies krietni mazākā skaitā kā ierasts, sakarā ar sezonas sākumā piedzīvotajām traumām. Cīnījāmies, nepadevāmies un galu galā uzrādījām visnotaļ atzīstamus rezultātus.

 

 

Latvijas Kausa 1. posmā pārliecinošu uzvaru svinēja MX50 klases pārstāvis, aizvadītā gada Latvijas čempions, Ričards Alens Gaļcins. Savukārt viņa komandas biedrs, Ričards Dambergs, sacensībās izcīnīja 7. vietu.

 

A16+ klasē šoreiz komandu pārstāvēja Dmitrijs Uritskijs un komandas jaunākais biedrs Austris Silaunieks. Pēc ilgāka pārtraukuma atgriežoties sacensību režīmā, Dmitrijam 1. braucienā izdevās ierindoties 2. vietā, finiša līniju aiz līdera šķērsojot vien 1,3 sekundes vēlāk. Diemžēl otrajā braucienā Dmitrijam neizdevās revanšēties, jo brauciena startā viens no konkurentiem iebrauca Dmitrijam mugurā, kā rezultātā braucienu nācās pārtraukt. Arī Austrim vienīgais dienas rezultāts pirmajā braucienā – 13. vieta.

 

Sadursmes rezultātā Dmitrijs nav iedzīvojies nopietnās traumās un ir gatavs revanšēties par neveiksmi jau nākamajās sacensībās.

 

Visplašāk komanda tika pārstāvēta Iesācēju klasē, kur uz starta stājās trīs sportisti – Ričards Birģelis, Jēkabs Kurmis un Namejs Pauga. Veiksmīgi starti abos braucienos Jēkabam, bet diemžēl abos braucienos piedzīvots pa tehniskai ķibelei un kritienam, kā dēļ dienas kopvērtējumā nācās samierināties vien ar 15. vietu. Lielisku sniegumu sacensībās uzrādīja Ričards – uzsākot abus braucienos gandrīz no beigām, nezaudējot cīņassparu, viņam izdevās izcīnīt 5. vietu dienas kopvērtējumā, no pjedestāla atpaliekot vien par 3 punktiem. Stabils sniegums abos braucienos Nameju šoreiz ierindoja 9. vietā, 28 sportistu konkurencē.

 

Šobrīd pucējam tehniku, zābakus un ķiveri un gatavojamies Latvijas & Igaunijas apvienotajiem čempionāta posmiem šajā nedēļas nogalē Pērnavā. Esam gatavi stāties pretī ātrākajiem Igaunijas motobraucējiem!

 

Tiekamies trasē!

 

31.05.2017